KONST / Litografier / Färglitografier 12948175
nr 1294 8175
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografier, 3 st. Stockholms Stadion. Signerade och numrerade. Motivet: 76x55 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:07:54
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr